Офіційний форум інформаційного ресурсу "Реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ" - Правила форуму

На форумі ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ публікувати інформацію, що містить: надмірну кількість жаргонних слів, грубі і нецензурні слова чи вислови; рекламу; порнографію; чужу особисту інформацію; обрАзи, погрози, наклеп; висловлювання расистського характеру та розпалювання міжнаціональної ворожнечі; політичну, релігійну та іншу пропаганду; заклики до насильства або порушення чинного законодавства. ПОКАРАННЯ: правка або видалення інформації, а також попередження або бан користувача.

ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ вказувати неіснуючу адресу електронної пошти; реєструвати декілька облікових записів; підробляти профілі інших користувачів, підбирати паролі до чужих облікових записів. ПОКАРАННЯ: бан або видалення облікового запису. В ІМЕНІ КОРИСТУВАЧА ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: використання імен, схожих з іменами інших користувачів форуму; використання в імені службових символів (що не є літерами або цифрами); використання імен, які практично повністю складаються з цифр; використання в якості імені адрес веб-сайтів. ПОКАРАННЯ: зміна імені користувача в примусовому порядку.

ПРИ СТВОЕННІ ТЕМИ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: створення тем, звернених до конкретних користувачам форуму; створення малозмістовних тим, тим з розрахунком на флуд, оффтоп і флейм; дублювання вже існуючих тем; створення тем, які не відповідають тематиці розділу. ПОКАРАННЯ: видалення теми або її перенесення у відповідний розділ, попередження автору. НАЗВА ТЕМИ ПОВИННА ЯКОМОГА ТОЧНІШЕ ВІДОБРАЖАТИ ЇЇ СУТЬ. Забороняється використання в якості теми малозмістовних виразів, таких як: «Допоможіть!», «Терміново!», «Проблема!» та ін .; часткове або повне написання назви великими літерами: «ЩО РОБИТИ ???»; використання великої кількості згрупованих розділових знаків: «Комп'ютер при завантаженні зависає !!! Що робити??????"; прикрашення назви різними символами: «.. :: Назва теми :: ..»; використання назви теми, ніяк логічно не пов'язаного з вашим повідомленням. ПОКАРАННЯ: виправлення назви теми в примусовому порядку, попередження автору теми.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ НАПИСАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ; зловживання смайликами (на 100 символів не більше одного смайлика); публікація повідомлень, що складаються з посилання без опису (кожен користувач має право заздалегідь знати, що він побачить по вашому посиланню). ПОКАРАННЯ: виправлення або видалення повідомлення, попередження автору, у разі неодноразового порушення - бан. РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ: писати грамотно.

Ці правила дійсні для всього форуму. Незнання правил форуму не тільки не звільняє вас від відповідальності за їх порушення, а й саме по собі є порушенням і обтяжуючою обставиною. За порушення правил до користувача можуть бути застосовані штрафні санкції.