Офіційний форум інформаційного ресурсу
Відмова ГУ ДФС у внесенні відомостей в реєстр відшкодування - Версія для друку

+- Офіційний форум інформаційного ресурсу "Реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ" (https://vatforum.minfin.gov.ua)
+-- Форум: підтримка ГРК (https://vatforum.minfin.gov.ua/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Форум: Загальні питання (https://vatforum.minfin.gov.ua/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Обговорення: Відмова ГУ ДФС у внесенні відомостей в реєстр відшкодування (/showthread.php?tid=1536)Відмова ГУ ДФС у внесенні відомостей в реєстр відшкодування - nazar2004 - 03-19-2018

Доброго дня! Територіальний орган ДФС відмовляється від внесення відомостей про відшкодування ПДВ після ухвалення судового рішення, яке набрало законної сили, тобто після апеляційного розгляду. Чи передбачена можливість застосування до Територіального органу ДФС заходів впливу та реагування без застосування судової процедури????????? Якщо так, то які механізми такого впливу???


RE: Відмова ГУ ДФС у внесенні відомостей в реєстр відшкодування - Андрій - 01-28-2019

Мав справу з ДФС написав інфозапит на отримання інформації по боржниках по сплаті податку на землю в нашому регіоні. Жодної відповіді так і не отримав. Враховуючи, що це був електронний запит і навіть не потрібно друкувати відповіді, це якось сумно. З одного боку обіцяна відкритість, а з іншого ігнор. Доведеться скаржитись на гарячу урядову лінію, що й вам рекомендую зробити.


RE: Відмова ГУ ДФС у внесенні відомостей в реєстр відшкодування - Сергей Станкевич - 03-07-2019

Спасибо за комментарий.


RE: Відмова ГУ ДФС у внесенні відомостей в реєстр відшкодування - MariMorskaya - 06-18-2019

Когда не сталкиваешься с этим не интересуешься,а вот когда что то надо то хорошо что есть интернет,в наше время можно что угодно найти,не выходя из дома так сказать,много хороших сайтов,спасибо