Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Створення бюджету на 2020 рік
1) Оновлення бази даних АІС ГРК 1.00.54

Для виконання оновлення на сервері:
-Зайти (авторизуватись) та вийти з клієнта. 
-Скопіювати архів upd_1.00.54.rar в папку C:\Program Files*\AIC_KIT-XXI\Update\ на сервері та розархівувати його. 
- Зайти в створену папку «Update\upd_1.00.54\» та запустити на виконання   файл: !start.exe (рекомендуємо "Запустити з правами адміністратора", та вимкненим антивірусом).

2) Створення бюджету на 2020 рік.
На сервері «АІС ГРК»:
1. Скопіювати файл dov_budget_2020.rar в папку C:\Program Files ..\AIC KIT-XXI\IMPEXP\Imp та разархівувати його. Разархівовані файли повинні знаходитися безпосередньо у папці  Imp!
2.    Увійти в систему з правами адміністратора.
3.    За шляхом -Управління версіями бюджетів-Список бюджетів встановити створити бюджет на 2020 рік та проставити «галку» «Поточний». Потім натиснути кнопку «Зберегти та вийти»
[Зображення: download]
4.    За шляхом Обмін інформацією- Завантаження-Універсальний модуль завантаження.
На екрані системи мають відображатися перелік довідників до завантаження.
Необхідно відмітити «галками» усі надіслані довідники (віконце з галкою зверху) та натиснути кнопку «завантажити».
[Зображення: download]
5. Після завантаження усіх довідників потрібно у налаштувати перелік програм для роботи у 2020 році.
За шляхом -Управління версіями бюджетів-Список бюджетів встановити курсор на бюджет 2020 року.
Натиснути кнопку «Перелік програм»  та відмітити у переліку потрібні програми для 2020 року діючі в 2019-му році.
Другорядний розпорядник відмічає «галками» лише ті програми, за які він відповідає.
Натиснути кнопку  «Далі» потім кнопку «Зберегти та вийти».
Після чого із системою можуть працювати користувачі

Для початку роботи з документом «Пропозиції до ПОВ та КПКВ» ознайомтесь з інструкцією Інструкція_1.rtf

Відповісти
Для меня лично это тяжело,много задач,я не частый пользователь компьютера поэтому разарзивировать для меня уже сложно,хотя инструкция подробная,я думаю кто часто пользуется разберется быстро
Відповісти
Дякую. Дуже корисна інструкція
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)